Orientální tanec je propojením uvolňující taneční relaxace s příznivými zdravotními účinky. Ženy, které se orientalnímu tanci věnují, jsou potěšeny pohyblivostí páteře a kloubů, úpravou trávení a dalších typicky ženských záležitostí. Podstatné je zlepšení psychické kondice.
V hodinách probíhá výuka prvků a choreografií různých stylů orientálního tance - sestava s vějíři, se závojem, perský a romský tanec, drum solo. Oblíbená je i relaxace zpěvem a intuitivní malování. Kurzy jsou pro začátečnice i pokročilé. Víkendové semináře a letní dovolené nám přinášejí radost a uvolnění.
Tanci se Jana Buryanová Kravalová věnuje od školních let. Absolvovala 5 let baletní výuky, pak latinskoamerické tance na gymnáziu. Orientálnímu tanci se věnuje od roku 2000, kdy začala pravidelně navštěvovat taneční kurzy rehabilitačního centra v Příboře. I další semináře a pobyty orientálních tanců byly velkým přínosem. Své celoroční kurzy, víkendové semináře a letní dovolené vede od roku 2001.
Tanec je cesta radosti a lásky


ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANEC
JANA BURYANOVÁ KRAVALOVÁ
Veřejná vystoupení orientálních tanců Jany Kravalové také se skupinou tanečnic nebo s hudebním doprovodem bubeníků probíhají již několik let v čajovnách, v rámci různých akcí, seminářů a plesů v Ostravě i jiných městech.

Bližší inf. ke všem uvedeným kurzům a seminářům na adrese
Jana Buryanová Kravalová, Trnávka 86, 742 58
tel: 603 528814
www.tanec.unas.cz